preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Termini individualnih informacija u šk.god.2017./2018.

RAZREDNA NASTAVA

1.a Dijana Žic

 1.,3., 5. tjedan petak 8.55 - 9.40 h

 2., 4. tjedan u mjesecu srijeda 17.00h - 17.45 h

 1.b Jasenka Rafaj

 1.,3.,5.  tjedan utorak 10.00h - 10.35 h

 2.i 4. tjedan srijeda 17.00h - 17.45 h

 1.c Mirjana Fric

 1.,3. i 5. tjedan petak 9.50h - 10.35 h

 2. i 4. tjedan srijeda 17.00h - 17.45 h

 2.a Mirjana Mijalić

 1. tjedan ponedjeljak 9.40 h - 10.35 h

 2. tjedan ponedjeljak 17.30 h - 18.30 h

 2.b Iva Erak

 1. tjedan ponedjeljak 8.50h  - 9.35 h

  2. tjedan srijeda 17.00h  - 17.45 h

 2.c Tatjana Lovrić

 1.tjedan srijeda 9.50h - 10.35 h

 2. tjedan srijeda 17.00h - 17. 45 h

 3.a Maja Matković

 parni četvrtak u 17.00 h

 parni petak u 9.00 h

 3.b Marica Šelebaj

 1. tjedan četvrtak 17.00h - 17.45 h

  2. tjedan četvrtak 11.30h - 12.15 h

 3.c Vesnica Pevec

 1.,3., 5. ponedjeljak u 8.55h

 2. i 4. srijeda u 17.30 h

 3.d Jasenka Stuhli

 1. tjedan ponedjeljak 17.00h - 17.45 h

 2. tjedan ponedjeljak 8.55h - 9.40 h

 4.a Nina Czindery

 1. tjedan srijeda 9.50 h- 10.35 h

 2. tjedan utorak 17.00 h

 4.b Danijela Draganić

 parni ponedjeljak 9.50h - 10.35 h

 parni četvrtak 17.00h - 18.00 h

 4.c Ivana Denić

 1.tjedan srijeda 8.55 h- 9.40 h

 2.tjedan srijeda 17.00 h- 17.45 h

 PRODUŽENI BORAVAK

 1.b Ivana Padro  2. i 4. tjedan u mjesecu 17.00 h -17.45 h
1. a,b Evelina Cerovac  2. i 4. tjedan u mjesecu srijeda 17.00h- 17.45 h
2.a Gordana Orač- Šukelj  ponedjeljak 17.30 h
2.b Ruža Kovač  2. i 4. tjedan , srijeda 17.00 h
2.c Martina Mišković  srijeda u 17.00h
3.a,d  Nika Despot  zadnji ponedjeljak i četvrtak u mjesecu 17.00h -17.45 h

3.b,d Ivana Golubić

(engleski jezik)

 22.10., 8.11., 13.12., 24.1., 14.2.,14.3.,11.4.,9.5, 30.5.

u 17.00h

 3.c,d Kristina Glavaš  1.četvrtak u mjesecu 16.30h - 17.15h
 4.a,b,c Anja Filipović  zadnja srijeda u mjesecu 16.30h - 17.15 h

PREDMETNA NASTAVA

 5.a Ines Grubišić   četvrtak 17.30h - 18.15 h
 5.b Nada Lovrenčić

 1. tjedan četvrtak 8.55h - 9.40 h

 2. tjedan ponedjeljak 17.30h - 18.15 h

 5.c Anita Tomić Bošnir

 1.tjedan ponedjeljak 9.50h - 10.35h

  2. tjedan utorak 17.30h - 18.15 h

 6.a Stipo Pilić

  1. tjedan četvrtak 9.50h - 10.35 h

  2.tjedan  18.00h - 19.00 h

 6.b Mihaela Kosanović

  prvi ponedjeljak u mjesecu 11.30h - 12.15 h

  sve ostale tjedne četvrtak 17.00h - 18.00 h

 7.a Lana Gotal

 1.tjedan petak 10.40h - 11.25 h

  2. tjedan ponedjeljak 16.30h - 17.15 h

 7.b Dragana Vreš

 1.tjedan srijeda 16.40h - 17.25 h

 2. tjedan četvrtak 11.30 h - 12.15 h

 8.a Vesna Mlinar

 1.tjedan srijeda 13.15h - 14.00 h

  2.tjedan četvrtak 18.00h - 18.45 h

 8.b Dominik Možnik

  1. tjedan srijeda 11.30h - 12.15 h

  2. tjedan srijeda 18.00h - 18.45 h

  Edita Brljak

  svaki 1.utorak u mjesecu 16.30h - 17.15 h

  svaka srijeda 9.50h -10.35 h

  Zvonimir Cetto   ponedjeljak 13.05h - 14.00 h
  Romana Golemac

  svaka prva srijeda u mjesecu 16.15h - 17.00 h

  2. tjedan petak 8.45h - 9.30 h

  Dijana Kovač   srijeda 16.40h - 17.25 h
  Zvonimir Malnar

  utorak 14.00h - 15.00 h

  četvrtak 14.00h - 15.00 h

 Sunčica Paczesniovski

 prvi četvrtak u mjesecu 17.30h - 18.15 h

  četvrtak 9.50h - 10.35 h

 Maja Stanković

  svaki 1.ponedjeljak u mjesecu 18.30h - 19.15 h

  srijeda 10.50h - 11.25 h

 Marinka Soldić

  1. tjedan srijeda 11.30h - 12.15 h

  2. tjedan srijeda 11.30h - 12.15 h

 Lidija Valpotić

  ponedjeljak 11.30h - 12.15 h

  zadnji ponedjeljak u mjesecu 18.00h - 18.45 h

 

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Denić  datum: 21. 9. 2018. 10:56
 


O školi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 4. 2010.

Ukupno: 280046
Ovaj tjedan: 616
Danas: 66

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna

Dokumenti

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Tražilica






preskoči na navigaciju