preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Termini individualnih razgovora

 RAZREDNA NASTAVA
1.A Mirjana Mijalić

ujutro petak 8.55h -9.40h

popodne utorak 17.30 h

PB Gordana Orač Šukelj utorak 17.30 h
1.B Evelina Cerovac

1.,3.,5. srijeda u mjesecu 9.50h -10.35 h

2.,4. srijeda u mjesecu 16.40h -17.25 h

PB Ruža Kovač srijeda 17.00-17.45 h
1.C Tatjana Lovrić

ujutro utorak 10.40h -11.25 h

popodne utorak 17.00h -17.45 h

PB Martina Mišković četvrtak 17.00h -17.45 h
2.A Maja Matković

1.,3.,5. srijeda u mjesecu  9.50h - 10.35 h

2.,4. četvrtak u mjesecu  u 17.00h

PB Nika Despot

(2.a) 4. četvrtak u mjesecu u 17.00 h

(2.d) 4.srijeda u mjesecu u 17.00h

2.B Marica Šelebaj

1.,3.,5. petak u mjesecu u 8.55 h- 9.40h

2.,4. četvrtaku mjesecu  u 17.00h

PB Ivana Golubić

(2.b) 26.10.,23.11.,21.12. u 17.00h

(2.d) 25.10.,22.11.,20.12. u 17.30 h

2.C Vesna Pevec

1.,3.,5. petak u mjesecu  u 9.50h

2.,4. utorak  u mjesecu u 17.30h

PB Kristina Glavaš 1.ponedjeljak u mjesecu u 16.30-17.15 h
2.D Ksenija Županić

1.tjedan utorak 10.40h -11.25 h

2.tjedan srijeda 17.30h -18.15 h

3.A Nina Czindery

ujutro petak 10.40h -11.25 h

popodne utorak u 17.00h

PB Ivana Padro popodne utorak u 17.00h
3.B Daniela Draganić

ujutro petak 8.55 h-9.40 h

popodne četvrtak u 17.00h

PB Dijana Žic popodne četvrtak u 17.00h
3.C Ivana Denić

  ujutro srijeda u 8.55h -9.40 h

  popodne srijeda u 17.00h

4.A Jasenka Rafaj

 1. tjedan utorak 9.50h -10.35 h

 2. tjedan srijeda u 17.00h -17.45 h

4.B Mirjana Fric

 1.tjedan četvrtak 11.30h -12.15 h

 2. tjedan srijeda 17.00h -17.45 h

4.C Petra Antolić

 1.tjedan srijeda 9.50h -10.35h

 2.tjedan srijeda 17.00h -17.45 h

                            PREDMETNA NASTAVA
5.a Stipo Pilić utorak u 18-00h - 18.45 h
5.b Mihaela Kosanović

 1.ponedjeljak u mjesecu u 10.40h - 11.25 h

 ostalo četvrtak u 17.00h - 18.00h

6.a Lana Gotal

 ponedjeljak 16.30h - 17.15 h

 petak (po dogovoru) 9.50h - 10.35 h

6.b Tomislav Seletković

 1.tjedan utorak u 9.50h - 10.35 h

 2.tjedan ponedjeljak 17.15h - 18.00h

7.a Vesna Mlinar

 1.tjedan četvrtak 13.10 h- 13.55h

 2.tjedan četvrtak 18.15h - 19.00h

7.b Dominik Možnik

 5. i 7.razredi -  ujutro ponedjeljak 9.45 - 10.30
 6.i 8. razredi - ujutro srijeda 18:00 - 18:45

8.a Nada Lovrenčić

 1.tjedan ponedjeljak u 17.30h-18.15 h

 2.tjedan srijeda u 8.00h-8.45 h

8.b Dragana Vreš

1.tjedan srijeda 17.30 h - 18.15h

2.tjedan petak 11.30h - 12.15 h

        Ljubica Krištić

 ujutro utorak u 9.50h - 10-35 h

 popodne 1.srijeda u mjesecu u 18.00h

         Dijana Kovač  srijeda u 15.50h - 16.35 h
      Anita Tomić Bošnir

 srijeda 11.30h - 12.15h

 svaki 1.četvrtak u mjesecu u 17.30h

   Sunčica Paczesniovski

 utorak u 10.40h - 11.25 h

 1.utorak u mjesecu 17.30h - 18.15 h

       Marinka Soldić  srijeda 10.40h - 11.25 h
       Edita Brljak  ponedjeljak 14.45 h - 15.30 h
       Maja Stanković

 1.ponedjeljak u mjesecu u 19.00h - 19.45 h

 četvrtak 10.40h- 11.25 h

       Ria Petrocca

 2. utorak u mjesecu  u 11.30h -12.15h

 4. utorak  u mjesecu  u 17.00h -17.45 h

       Zvonimir Cetto  utorak u 16.40h - 17.20h
        Lidija Valpotić

 ujutro petak u 9.50h - 10,.35 h

 1.srijeda u mjesecu u 18.00h

Zvonimir Malnar    ponedjeljak, utorak i četvrtak u 14.00 h

 

  :: opširnije :: 


objavio: Ivana Denić  datum: 15. 10. 2017. 23:01
 


O školi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 4. 2010.

Ukupno: 243282
Ovaj tjedan: 5
Danas: 5

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna

Dokumenti

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Tražilica






preskoči na navigaciju