preskoči na sadržaj
NATJECANJA

NATJECANJA UČENIKA U ŠK. GODINI 2013./2014.

 

REZULTATE NAŠIH UČENIKA PRATITE NA Naslovnici.

 

STRANICA U IZRADI !!!!!!!!!!!!!

LiDraNo

Općinsko natjecanje

Literarni izraz 

Školu su predstavljala 3 učenika.

B. R., 7.a  - Bornin božićni dnevnik

M. A., 7.b - Ja učitelj

Z. Č., 8.c - Ona

Dramski izraz - skupni scenski nastupi

T. G. i P. B., 8.a - Povratak (Dobriša Cesarić)

 

  :: opširnije :: 


objavio: Maja Car  datum: 28. 2. 2014. 11:01

NATJECANJA UČENIKA U ŠK. GOD. 2012. / 2013.

LIDRANO:

Do županijske razine natjecanja stigao je literarni rad našega učenika H. V. (7. r.) – Oblak.

Mentorica: Karmela Farkaš, prof.

 

GLAZBENA KULTURA:

Pjevački zbor manjeg dječjeg uzrasta Osnovne škole kralja Tomislava i dirigent Tomislav Seletković osvojili su drugo mjesto i srebrnu plaketu na 56. glazbenim svečanostima hrvatske mladeži.

 

ENGLESKI JEZIK:

Školsko natjecanje: sudjelovalo 11 učenika.

Županijsko natjecanje:

J. D., 8.r. - 6. mj.

D. B., 8.r. - 15. mj.                                

Mentorica: Sunčica Paczesniovski, prof.

Državno natjecanje:

J.D., 8. r. - 11. mj.

 

MATEMATIKA:

Općinsko natjecanje: sudjelovalo 4 učenika

H. V., 7.r. - 2. mj.

D. Ć., 8.r. - 3. mj.

D. B, 8.r. - 17. mj.

J. D. 8.r - 23. mj.

Županijsko natjecanje:

 H. V., 7. r. – 3. mj.

Mentorica: Mihaela Kosanović, prof.

D. Ć., 8. r. – 3. mj.

Mentorica: Danica Lukač, prof.

Državno natjecanje:

H.V., 7. razred - 11. mj.

D.Ć, 8. razred - 11. mj.

 

FIZIKA:

Školsko natjecanje: sudjelovala 2 učenika.

Županijsko natjecanje:

D. Ć., 8. r – 1. mj.

Državno natjecanje:

D.Ć., 8. razred - III. nagrada

Mentorica: Marinka Soldić, prof.

 

BIOLOGIJA:

Školsko natjecanje: sudjelovalo 10 učenika.

Županijsko natjecanje: upućena 2 učenika

A.K., 7. r. - 5. mj.

Mentorica: Nada Lovrenčić, prof.  

 

NJEMAČKI JEZIK:

Školsko natjecanje: sudjelovala 4 učenika.

Mentorica: Dunja Bohm Malešević, prof.

 

GEOGRAFIJA:

  Školsko natjecanje: sudjelovalo 28 učenika.

Županijsko natjecanje: 

D.A., 5. r. - 22. mj.

K.B.V., 6.r. - 26. mj.

A.K., 7.r. - 8. mj.

F.H., 8.r. - 29. mj.

Mentori: Stipo Pilić, prof. (5. i 7. r.); Dinko Mirić, prof. (6. i 8. r.)

POVIJEST:

Školsko natjecanje: sudjelovalo 8 učenika.

Županijsko natjecanje: 

N.N.,  8.r. - 20. mj.

Mentori: Stipo Pilić, prof.; Dinko Mirić, prof.

 

VJERONAUK:

Na Vjeronaučnoj  olimpijadi Malog koncila (međuškolsko/županijsko natjecanje) sudjelovale su 4 učenice naše Škole.

Mentorica: Irena Kalan, vjeroučiteljica

 

INFORMATIKA:

Županijsko natjecanje:

H.V., 7.r. natjecao se u kategoriji Algoritmi - Basic/C/C++/Pascal i osvojio 11 mj.

 

  :: opširnije :: 


objavio: Maja Car  datum: 27. 2. 2013. 09:21

NATJECANJA UČENIKA U ŠK. GOD. 2011./2012.

 

LIDRANO

Na županijsko natjecanje nakon prosudbe u OŠ Rudeš 30. siječnja 2012. godine izabrani su iz naše škole:

Literarni rad

Karte na pregled molim, D. Ć., 7. r.

Mentorica: Rajna Špoljarić, prof.

Novinarski rad

Intervju s glavnim likom filma Koko i duhovi, N. P. i L. S., 7. r.

Mentorica: Rajna Špoljarić, prof.

Školski list

Naš Tomislav , br. 6

Voditeljica Novinarske grupe: Rajna Špoljarić, prof.

ENGLESKI JEZIK

Županijsko natjecanje:

D. B., 8.r. - 7. mj.

Mentorica: Sunčica Paczesniovski, prof.

H. V. B., 8.r. - 19. mj.

Mentorica: Ivana Gečević, prof.

MATEMATIKA

Općinsko natjecanje:

4. razred

M. K. (4.r.) - 32. mj., T. T. (4.r.) - 42. mj., M. P.(4.r.) - 44. mj.

Mentor: Zdenko Gazdović

5. razred

D. B. (5.r.) - 22. mj.

Mentorica: Marinka Soldić, prof.

6. razred

H. V. (6.r.) - 1. mj.

Mentorica: Mihaela Kosanović, prof.

7. razred

D. Ć. (7.r.) - 1. mj.

J. D. (7.r.) - 16. mj.

D. B. (7.r.) - 27. mj.

Mentorica: Danica Lukač, učiteljica mentorica

8. razred

A. P. (8.r.) - 6. mj.

H. V. B. (8. r) - 17. mj.

Mentorica: Mihaela Kosanović, prof.

Županijsko natjecanje:

6. razred

H. V. (6.r.) - 4. mj.

Mentorica: Mihaela Kosanović

7. razred

D. Ć. (7.r) - 14. mj.

Mentorica: Danica Lukač

8. razred

A. P. (8.r.) - 22. mj.

Mentorica: Mihaela Kosanović

DRŽAVNO NATJECANJE

H. V. (6.r.) - 11. mjesto

Mentorica: Mihaela Kosanović

BIOLOGIJA

Županijsko natjecanje:

7. razred

J. D. (7.r.) - 12. mj.

J. R. (7.r.) - 20. mj.

8. razred

A. M. (8.r.) - 9. mj.

H. V.  B. ( 8.r.) - 13. mj.

Mentorica: Nada Lovrenčić

FIZIKA

Županijsko natjecanje:

N. H. (8.r.) - 2. mj.

A. P. (8.r.) - 8. mj.

Mentorica: Dragana Vreš

DRŽAVNO NATJECANJE

N. H. (8.r.) - 1. mjesto / 1. nagrada

A. P. (8.r.) - 5. mjesto / 2. nagrada

Mentorica: Dragana Vreš

GEOGRAFIJA

Županijsko natjecanje:

5. razred

K. B. V. (5.r.) - 19. mj.

Mentor: Dinko Mirić

6. razred

H. V. (6.r.) - 4. mj.

Mentor: Stipo Pilić

8. razred

N. H. (8.r.) - 35. mj.

Mentor: Stipo Pilić

DRŽAVNO NATJECANJE

H. V. (6.r.) - 15. mjesto

Mentor: Stipo Pilić

NJEMAČKI JEZIK

Županijsko natjecanje:

L. Š. (8.r.) - 34 mj.

Mentorica: Dunja Bohm Malešević

INFORMATIKA

Žpanijsko natjecanje:

H. V. (6.r.) - 7. mj.

D. Ć. (7.r.) - 8. mj.

Mentor: Zvonimir Cetto

VJERONAUK

Na Vjeronaučnoj olimpijadi Malog koncila (međuškolsko/županijsko natjecanje) učenici naše škole nastupili su prvi puta i osvojili su 11. mjesto.

L. K. (7.r.), N. P. (7.r.), E. K. (8.r.) i S. K. (6.r.)

Mentor: Damir Brleković, vjeroučitelj

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Maja Car  datum: 13. 5. 2011. 17:03
» Arhiva naših vijesti    
 


O školi

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 4. 2010.

Ukupno: 246580
Ovaj tjedan: 450
Danas: 53

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna

Dokumenti

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Tražilica






preskoči na navigaciju