Posjet učenika staračkom domu

I ove šk. godine, uoči blagdana, kao i prethodnih četrnaest godina naši učenici posjetili su Dom za starije i nemoćne osobe u Drenovačkoj ulici te im nakon prigodne priredbe uručili slatke poklone koje su sami pripremili.

Posjet učenika staračkom domu i sve pripreme vezane za to, kao i razvijanje osjećaja za pomoć starijim osobama hvale vrijedna je akcija koja se već dugi niz godine provodi u Osnovnoj školi kralja Tomislava.  Štićenici doma uvijek s veseljem isčekuju naše učenike i druženje s njima. U znak zahvalnosti uputili su nam pismo na ime prof. Farkaš koja dugo  godina vodi ovu akciju u našoj školi. Sadržaj pisma pročitajte, a dio atmosfere pogledajte u Fotogaleriji.

Poštovana gđo. Farkaš,

Iskrene čestitke i veliko hvala na prekrasnoj humanitarnoj akciji i priredbi Vaše škole, Vaših učenika, na koje zaista s pravom možete biti ponosni. Oni su mali ljudi s velikim srcima. Danas su izmamili toliko osmijeha na lica i uljepšali barem jedan dan u životima starih i nemoćnih osoba. Hvala Vam što ih učite humanosti, što ih potičete na brigu za bližnjega. Vi, zajedno s ostalim Vašim kolegama, na čelu naravno s Vašom poštovanom ravnateljicom zaista radite PRAVU STVAR. Hvala Vam još jednom, a ove slike neka Vam budu podsjetnik na ovaj prekrasan susret generacija. SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA!

Jerina Jelušić, soc. radnica u domu

Ostaje nam još poručiti da se veselimo našem ponovnom susretu za Uskrs!

objavio: Maja Car   datum: 21. 1. 2013.

Ispis statistike od 8. 4. 2010.

« Studeni 2017 »